Torna Aynası ve Yedek Parçalar

Torna aynası; torna tezgahlarında kullanılan en önemli araçtır. İş parçasını torna tezgahında sabitleyip(bağlamak) bu iş parçası üzerinde talaş kaldırmasına yardımcı olan ekipmandır.
serit testere dekupaj panç

 

   

   Torna aynaları 2-3-4 ayaklı olabilir. En çok tercih edilen torna aynaları 3 ve 4 ayaklıdır. 3 ayaklı torna aynalarına silindirik malzemeler bağlanırken 4 ayaklı torna aynalarına düzgün kare veya altıgen malzemeler bağlanıp sabitleştirilir.

 

   Torna aynalarına bağlanıp işlenilen malzemelerin salgısız ve rijit bir şekilde işlenmesi için işlenecek malzemenin çok dikkatli bir şekilde bağlanması gerekmektedir. Bu iş parçasının bozulmasının yanı sıra tezgah başındaki insanı yaralama ve daha büyük kazalara sebebiyet verebilir.

Tos Marka Torna Aynası

   Çekya menşeli TOS Svitavy, üretiminde zengin bir geçmişe ve uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Şirket, yaklaşık 150 çalışanı istihdam etmekte ve ürünlerini yaklaşık 50 ülkeye ihraç etmektedir. Tos marka torna aynaları, kepenkli aynalar, torna aynası düz ayak takımı, torna aynası ters ayak takımı, torna aynası yumuşak ayak takım, kepenkli ayna ayağı, torna aynası spirali, torna aynası anahtarı, torna aynası pinyonu, torna aynası pinyon pimi gibi yedek parçaları KALIP TEKNİK KESİCİ TAKIMLAR LTD ŞTİ firmasından temin edebilirsiniz.
TOS Ürünleri:

-Torna aynaları
-Ayna yedekleri

Harvest Marka Torna Aynası

Çin menşei HARVEST markası rakipleri arasında kalite ve fiyat performansı açısından sektördeki yerini korumaktadır. Yedek parçalarının satışı ve satış sonrası teknik desteği bulunan HARVEST markasını KALIP TEKNİK LTD ŞTİ firmasından temin edebilirsiniz.
HARVEST Ürünler:

-Mandrenler
-Torna aynaları
-Ayna yedekleri

Bison Marka Torna Aynası

   1948’de Polonya’da kurulan BISON, ayarlanabilir torna aynaları üretmektedir. BISON ürünleri, yüksek kaliteli çelik ve dökümden üretilir. BISON markasının ürünlerini ve yedek parçalarını KALIP TEKNİK LTD ŞTİ firmasından temin edebilirsiniz.
Bison Ürünler

-Torna aynaları -Ayna yedekler