Ann Way Hassas Takım Tutucular

ANN WAY MACHİNE TOOLS CO LTD 1979 yılında kurulmuştur. Universal ve cnc takım tezgahları için kesici takımlar ve hassas takım tutucular üretmektedir.
Üretmekte olduğumuz başlıca ürünler arasında;
-Hassas tutucu ve frezeleme takımları
-Er tutucu ve pensler
-Freze tutucu sistemleri
-Anahtarsız mandrenli tutucular
-ER,OZ,SC pensler ve tutucular
-Baralama sistemleri
-BT tipi tutucular,HSK takım tutucular,BBT hassas tutucu,SK takım tutucular, DIN freze takım tutucular ,CAT takım tutucular.
ANN WAY markasının ASK, ADS, AVC ve ASG serisi ürünleri, yüksek hızlı ve yüksek hassasiyetli işleme taleplerini karşılar. ANN WAY, kendi üretim tesislerinde yıllar süren çalışmalar sonunda ISO9001 belgesini almaya hak kazanmıştır. Şirket içinde sürekli olarak Ar-Ge ekibi ile birlikte her zaman yeni ürünler ve var olan ürünler hakkında araştırma ve geliştirme için sürekli bir yarış içinde olmamız başarılı olmamızın en büyük sebeplerindendir. ANN WAY takım tutucular herzaman yeni ve yüksek kaliteli işleme takım tutucular üretmek için çok çalışmaktadır.

Kalıp Teknik Kesici Takımlar

İstanbul ili Başakşehir ilçesi İkitelli organize sanayi bölgesinde faaliyetini gösteren, universal freze, cnc freze ve torna tezgahlarında kullanılan kesici ve delici takımlar, hassas tutucu ve kaba tutucular,iş bağlama sistemleri,ölçü aletleri gibi ürünlerin pazarlanması ve teknik destek vermek amaçlı kurulmuş ve bu çizgide gün geçtikçe değişen sistem içinde teknolojiye yenik düşmemek için sürekli bir araştırma ve geliştirme içindedir. Kalıp Teknik olarak hizmet ettiğimiz başlıca alanlar; makine ve makine yedek parça imalatı, otomotiv ve yan sanayi,kalıpçılık sektörü,enerji sektörü,havacılık,savunma sanayi, gemicilik sanayi ve talaşlı imalat sektörü. Kalıp Teknik kesici takımlar; BOOYOUNG karbür freze ve ANN WAY hassas takım tutucuları TÜRKİYE ye ithal etmektedir.