Nachreiner Hss Ve Karbür Takımlar

Nachreiner Makine Takım Hakkında Açıklama

Marka : Nachreiner
Menşai : Almanya
Web : www.nachreiner-werkzeuge.de

   Nachreiner markası; "Hassaslık ve hiçbir şey değişmeyecek" sloganı ile üretilen takımların hep aynı kalitede üretilmesi ve uzun ömürlü olması, şirketin ürünlerine yönelik yüksek taleplerinin altını çiziyor. Üretirken, her zaman pazar taleplerinin bir adım önünde olmak istiyoruz. Amaç, en iyi ve daha kapsamlı bir müşteri sağlamak gittikçe optimize edilmiş hassas takımlar ve daha geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet etmek. Günümüzün standart takımları çoğu zaman gereksinimleri tam olarak karşılayamadığından, şirket Bavaria ve Black Forestda üretim hatları açarak daha da genişledi. Bu, daha da büyük işleme gereksinimlerini karşılamamızı sağladı. Global olarak müşterilerimize en gelişmiş ekipmanlarla çözümler sunuyoruz.

Nachreiner Yekpare Karbür ve HSS/HSSE Takımları

   Matkaplar, parmak frezeler, havşa açma ve benzeri özel takımlar. Nachreiner, metal kesme işlemleri için Premium takımların üreticisidir. Standart programımız yüksek bir teslimat kapasitesine sahiptir ve ayrıca özel takımlar için bireysel çözümler için irtibat ortağınızız. Çok geniş ürün yelpazemiz, çok çeşitli yekpare karbür ve HSS / HSSE matkaplar, parmak frezeler, raybalar, kılavuzlar, şekillendirme kılavuzları, havşa açıcılar, çapak alma aletleri, kalıpçı frezeler, döner çapaklar, daire testereleri ve daha fazlasını içerir. Programımız aşağıdaki araçları içerir:
Kılavuzlar, diş açma kılavuzlar Nachreiner: metal içinde kırılan(sıkışan) kılavuzların çürütülmesi, takım kılavuzlarını, HSS / HSSE / PM kombi kılavuzlarını çıkarmak için yekpare karbür matkaplar gibi TOP diş açma takımlarında uzman.

HSS/HSSE Matkaplar

   NC merkezli matkaplar, burgulu matkaplar, punta matkaplar, kademeli matkaplar ve DIN matkaplar Nachreiner HSS / HSSE matkapları. Metal işleme için hassasiyet: NC merkezli matkaplar, HSS / HSSE merkez matkapları, burgulu matkaplar, DIN matkapları ...
Yekpare karbür matkaplar, yekpare karbür punta matkaplar, yekpare karbür NC merkezli matkaplar Nachreiner yekpare karbür matkaplar. Yekpare karbür takımlarla metal işleme için hassasiyet: yekpare karbür NC merkezli matkaplar, yekpare karbür merkez matkaplar, burgulu matkaplar, yüksek performanslı matkaplar ...
   Sabit pilotlu HSS / HSSE havşa başlı, raybalar, havşa frezeler Nachreiner takımları: HSS / HSSE raybaları, havşa açma, sabit pilotlu havşa açma ve daha fazlası doğrudan çevrimiçi olarak sipariş edilebilir. Ayrıca özel gereksinimleri de karşılıyoruz.
Yekpare karbür çapak alma takımları, yekpare karbür raybalar, yekpare karbür havşa açma, çok işlevli parmak frezeler Nachreiner: yekpare karbür raybalar ve çapak alma takımları doğrudan üreticiden sipariş edilebilir. Ayrıca programımızda havşa açma, yekpare karbür 8'li takımlar, çok işlevli parmak frezeler vb. Var.
   Çeşitli biçimlerde karbür döner çapaklar: bilye, damla, koni, açı vb. Nachreiner takımları: düz dişli, yuvarlak uçlu, bilyeli, damla, yuvarlak kemerli, sivri yaylı, konik, açılı ...
Yekpare karbür parmak frezeler, HPC, INOX- ve Alüminyum kaba frezeler Nachreiner takımları: yekpare karbür parmak frezeler, ister yekpare karbür parmak frezeler, ister kaba talaşlı parmak frezeler, Alu-parmak frezeler, HPC veya INOX ve daha fazlası olsun, doğrudan üreticiden çevrimiçi olarak sipariş edilebilir.
   HSS-E parmak frezeler, HSSE kaba parmak frezeler, HSSE yarıçaplı parmak frezeler ve HSSE kanal frezeleme kesicileri Nachreiner, yüksek performanslı çalışma için HSSE parmak frezeler, kaba frezeler, yarıçaplı parmak frezeler veya oluk frezeleme kesiciler gibi özel HSSE frezeleme takımları sunar.
   HSSE & solid karbür metal daire testereleri Çeşitli HSSE & solid karbür testereler. NACHREİNER markası özellikle karbür matkap konusunda uzmanlaşmış ve çeşitli metalleri kesmek için farklı kalitelerde karbür matkap üretmektedir.
Karbür matkaplarda, NACREİNER firması çeşitli boylarda karbür matkap üretmiştir. Nachreiner markası karbür matkap olarak içten su vermeli karbür matkap ve içten sıvısız karbür matkaplar üretmiştir. Bu konuda zengin ve kaliteli takımlar ile gereksinimlerinizi karşılayacaktır. Nachreiner markası özelikle karbür matkaplar konusunda fiyat performans açısından bakıldığında beklentilerinizin çok üstünde kalacaktır.
Kalıp Teknik Kesici Takımlardan, Nachreiner markasının bütün ürünlerini sipariş edebilirsiniz. Güçlü stok ve hızlı hizmet ile siz değerli iş ortaklarımızın her zaman daha kaliteli ve daha hızlı ürün üretmek ve rekabet gücünüzü arttırmak için her geçen gün stoklarını arttırıp hizmet kalitesini arttırmak için yeni çalışma arkadaşları bünyemize katmaktayız.