DİJET ELMAS UÇLAR VE TAKIMLARI

 

Dijet ve Dijet Elmas Uçlar Hakkında

Marka: Dİjet
Menşei: Japonya
Web: www.dijet.co.jp/english/

   DIJET, kurulduğu 1938 yılından bugüne kadar kendi içinde geliştirdiği yeni yöntem ve düşünceler ile üretimde zoru kolay kılmak için devamlı araştırma ve geliştirme içinde olmuştur. Bu anlamda semente karbürü endüstrilere tanıttı. DIJET, CERMET'in ilk pratik kullanımı gibi (şu anda oldukça yaygın olan) dünya pazarına yenilikçi teknolojiler getirdi.
Karbür imalatına, küresel uçlu parmak frezelerin geliştirilmesine ve kesici takımlar için kesici kenarda “Hosoi Bileme Geometrisi” ne sahip matkapların geliştirilmesine ve sarmal kesici kenarlı parmak frezelerine dayanmaktadır.

   Dijetşimdi bile, monoblok elmas ürünleri, karbür ile dişli şekillendirme kalıpları ve değerli metalleri koruyarak, yurt içinde ve tüm dünyada pazarlayarak karbür malzeme gibi kendi teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Yüksek kaliteli ürün garantimiz ile müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. Çünkü karbür malzeme, bitmiş ürünler ve ayrıca hammadde karıştırılarak tutarlı üretim yapıyoruz.
Günümüz ürünlerini kesme veya şekillendirme gibi makineyle işlemeden üretmek imkansızdır ve en son sınırlar bile makineyle işlenmeden ilerleyemez. Dünya çapında rekabetin yaşandığı bu dönemde DIJET yeni alanlara meydan okuyor ve felsefemiz olarak “yaratma” ve “orijinal teknoloji geliştirme” ile dünyaya katkıda bulunuyor.
   DIJET, 1938'de kurulduğundan beri karbür takım üreticisinin birincil mesleği olarak teknolojinin ilerlemesi için çalışmıştır. Toz karıştırmadan eksiksiz ürünlere kadar tutarlı üretim yoluyla toplam teknoloji stoğu ve zengin bilgi birikimi nedeniyle DIJET, istikrarlı ve yüksek kaliteli ürünler üretebiliyor. müşterilerden gelen çeşitli talepler. DIJET'in karbür, kaplamalı karbür, CERMET, PCD ve CBN gibi çeşitli malzemeleri ve hatta müşteri taleplerine göre özel olarak üretilmiş çeşitli ürünleri vardır. Toz karışımından eksiksiz ürünlere kadar tutarlı üretim yoluyla toplam teknoloji stoğu ve zengin bilgi birikimi, müşterilerin çeşitli taleplerini karşılamayı mümkün kılar. Tutarlı üretim, kaliteyi tekrar edebilir ve müşterilerden güven kazanabilir.
   Kalıp Teknik Kesici Takımlar, Kalıp Teknik Kesici Takımlar olarak distribütörlüğünü ve bayiliğini yapmış olduğu markaların teknik desteği, ürün denemeleri için teknik destek birimi veya bölgedeki pazarlama arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz ile İstanbul içine aynı gün servis ve teknik desteğimiz ile, diğer tüm illere ise kargo ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Dijet Türkiye. Dİjet distribütör. Dijet istanbul, İstanbul Anadolu yakası, istanbul Avrupa yakası, Gebze, Kocaeli, Tekirdağ, Çerkezköy, Çorlu bölgelerinde Dijet ve diğer hizmet verdiğimiz markalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
DİJET markasının ürünlerini İstanbul bölgesinde pazarlamasını ve teknik destek için iletişime geçebileceğiniz, bu konuda güçlü stok ve hızlı ve kaliteli hizmet ile siz değerli iş ortaklarınızın ihtiyaçlarını karşılayacaktır.
Rekabetin günümüzde oldukça arttığı bir durumda Kalıp Teknik Kesici Takımlar DİJET markasının ürünlerini en uygun fiyata sizlere sunmak için çalışmaktadır.
Günümüzde birçok markanın piyasada birbirleri ile fiyat rekabetinden dolayı ürün kalitesinin düştüğü aşikar. Fakat DİJET markası bu konuda fiyat merkezli bir politika izlememektedir, ve her geçen gün daha kaliteli ürün nasıl yapabilirim politikası ile ve işlenmesi zor metallerin daha kolay işlenmesi için buna uygun uç kaliteleri üretmek için devamlı çalışmaktadır.

Dijet Elmas Uçlar ve Dijet Takımlar Hakkında Genel Bilgiler

   Dijet markası talaşlı imalat grubunda çeşitli özelliklere, çeşitli kalitelere ve çeşitli kaplamalara sahip elmaslar üretmektedir.
Dijet elmaslar ile yapabileceğiniz işlemelere aşağıda yer verilecektir. Ayrıntılı bilgiler ise sitemizdeki DİJET ile ilgili bölümlerden girip PDF leri inceleyebilirsiniz. Dijet markasının ürünlerini kullanıp istemiş olduğunuz ürün kalitesine ve yüzey kalitesine sahip olabilirsiniz. Bildiğimiz gibi DİJET markası özellikle kalıpçılık, havacılık sanayi, otomotiv ve savunma sanayisine uygun kalitede ürünler üretip bu konuda siz değerli iş ortaklarımızın zamandan ve yüksek maliyetlerden tasarruf edebilirsiniz.
Günümüz şartlarında değişen çelik türlerini araştırıp bu çelik türlerine göre kaplama ve elmas(karbür) tozlarını buna uygun bir şekilde üretip geliştirmektedir. Ayrıca ısıl işlem görmüş sert çelikler, kromlu çelikler, titanyum ve paslanmaz çeliklere göre kaplama çeşitliliğini geliştirip bu konuda en iyisi olmak için sürekli bir araştırma içindedir.
Talaşlı imalat grubunda Dijet markası bir ürünün imalatında en başından en sonuna kadar olan süreçlere uygun takımlar üretmiştir.
-Bunları aşağıdan inceleyebilirsiniz.-

Yüzey Tarama ve Kaba İşlemeler(Kaba Boşaltma) İçin

1-) R5(RDHX10-RDMT10),R6(RDHX12-RDMT12), R8(RDHX16), XDMT08- XDMW08, SDMT12- SEMT13, ZNGU17, RNMU12(PASLANMAZ)
2-)HIGH FEED( HIZLI İLERLEMELİ);
ENMU10, WNMU07,WNMU09,WDMW ve WDMT, SPMT10 VE SDNW10, SDNW14, SDEW09, EOMW06(EOMW06- EOHW06), EPMT10(EPMW10- EPHW10)

Ara Kaba ve Finiş İşlemeler İçin

1-)ARA KABA VEYA FİNİŞ İÇİN ; ZOMT06, ZPMT10
2-)SEMİ FİNİŞ OPERASYONLARI İÇİN;YOHW06, YPHW10, XDHW02, XDHW03, SDHW15, SPHW12, XPHT10, XPHT10
3-)PLAKET OLARAK; KÜRE,DÜZ VE KÖŞE RADÜSLÜ PLAKETLER :BNM, GRM, RNM, HRM VE FRM sisteminde geniş bir yelpazeye sahiptir.

Alüminyum İşlemeler İçin İse

RDGT10, ZPMT10 NL, XOGT16 GİBİ ALÜMİNYUM MALZEMEYE ÖZEL ELMAS KALİTELER ÜRETMİŞTİR.

Karbür Şaftlar

Dijet firması elmas uçların yanı sıra karbür şaftlar konusunda çok ileri bir teknolojiye sahiptir. Yekpare vidalı karbür şaftlarda geniş ürün yelpazesi ile ürün işlerken salgı problemlerinin önüne geçebilirsiniz.
Dijet markasının en çok kullandığı kaliteler; JC8050, JC8118, DH102, DH103, JC7518, JC5118, JC7560, FZ05(ALÜMİNYUM KALİTE), JC7550 Dijet firması kendine özgü G-BADY kaplaması ile kendisi ürettiği bütün takımlarda bu kaplama ile takım ömrünü azaltıp karbür uç aşımını en aza indirgemektedir.