BOOYOUNG KARBÜR FREZE


KATEGORİLER

BOOYOUNG ŞİRKETİ VE KARBÜR TAKIMLAR

Marka : Booyoung
Menşei : Güney Kore
Web Sitesi : www.youngtool.co.kr

Sloganları TUTKU ve VİZYON olan Boo Young Precision Tool Company, Kurulduğu 1996 yılından beri sürekli kendini geliştiren ve dünyanın en iyi firmaları arasında yer almak hedefi ile Kurulmuş ve bu doğrultuda sürekli kendini geliştirmiştir.
Şirketimiz kesici takımların imalatında uzmanlaşmıştır (örn. Parmak frezeler, matkaplar, özel karbür takımlar), şirket genelinde müşteri memnuniyetini inovasyon yönetimi, sorumluluk yönetimi ve müşteri memnuniyeti ve müşteri izlenimi elde etmek için sürekli çaba sarf eder.
Şirketimizin makul ve kalıcı kalite inovasyonu yoluyla ülkenin en iyi kalite karbür takım üretiminde uzmanlaştığından eminiz, müşteri odaklı kalite yönetimi ile müşterilerin “sıfır şikayet” e ulaşmak için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
Her zaman canlı, küçük ama güçlü bir şirket olmak için tüm müşterilerin tüm dikkatini ve desteğini almayı dört gözle bekliyoruz. Çalışanları sahiplenme duygusuna sahip ve dinamik olarak çalışan, her zaman düşünen ve araştıran, aynı zamanda başaran BOO YOUNG TOOL her yerde ve her zaman tüm müşterilerle büyüme ve gelişme arzusu ile yola çıkmıştır. -Boo Young Precision Tool Co., Ltd

Karbür Frezeler

Karbür Frezeler Hakkında Açıklama

Karbür parmak freze, tungsten karbür (WC) ve kobalt (Co) malzemelerden yapılan, frezeleme işlemleri için kullanılabilen endüstriyel bir devir verilerek dönerek kesme aletidir. Bunlar aynı zamanda genellikle "karbür freze ucu" olarak da anılır. Merkez kesici parmak freze, rampalama işlemleri (eksenel frezeleme) için kullanılabilir ve ayrıca yan frezeleme işlemlerinde (radyal frezeleme) kullanılabilir. Merkez dışı kesme uçları yalnızca kenar frezeleme uygulamalarında kullanılabilir. Parmak frezeler için kullanılan en yaygın malzeme tungsten karbürdür, ancak HSS (yüksek hız çeliği) ve Kobalt (alaşım olarak kobalt içeren yüksek hız çeliği) de mevcuttur.

KALIP TEKNİK, çoğu uygulama için tam anlamıyla yüzlerce standart ve özel boyutlu karbür parmak freze üretir ve tedarik eder. Düz karbür freze, küresel uçlu karbür freze veya köşe radyüs formlarına sahip standart veya standart olmayan bir parmak frezeye, hatta mikro parmak freze formlarına ihtiyacınız olsun, KALIP TEKNİK özel imalat ile tasarımınızı birkaç gün içinde bir parmak frezeye dönüştürebilir.
İster çelik işleme, ister paslanmaz çelik işleme veya dökme demir işleme olsun, kullanımı ne olursa olsun, parmak frezelerimiz olağanüstü kaliteli taşlanmış ultra ince karbürden yapılmıştır. Bu, piyasadaki en iyi karbür parmak frezeye erişmenizi sağlar.
Mikro karbür parmak frezeden piyasadaki en büyük ve en uzun parmak frezeye kadar eksiksiz ürün kategorileri sunar. Genel amaçlı elmas frezelerin yanı sıra yüksek performanslı karbür frezelerde sunuyoruz. Ve karbür takımlarda TiN, TiCN, AlTiN ve AlCrN gibi kaplamalar ile takımların uzun ömürlü ve işlenecek çeliklerin yüzey kalitesinin iyi olması için değişik kaplamalar kullanmaktayız. Diğer ürün gruplarında HSS ve HSS-E takımları inceleyip ihtiyacınıza uygun takım için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Düz Karbür Frezeler

Düz Karbür Frezeler Hakkında Açıklama

Kırılma direncini artıracak tasarım. Bu gerilim, düşük ila orta kesme hızı aralığında mükemmel aşınma direncine ve çatlak direncine sahiptir, sürekli ve kesintili kesimde kesici ömrünü uzatır.

Düz Karbür Frezelerin Özellikleri

-Bıçak keskin ve aşınmaya dayanıklıdır.
-Keskin kenar ile ince taşlama işlemi.
-İyi bir talaş kaldırma etkisine sahiptir
-Yüksek verimli sürekli işleme

Köşe Radüslü Karbür Freze

Köşe Radüslü Karbür Frezeler Hakkında Açıklama

Aşınmayı en üst düzeye çıkarmak için tisin kaplama. BOOYOUNG, karbon çeliği, demir çeliği, düşük ve yüksek alaşımlı çeliğin işlenmesi için parmak frezeler üretiyor ve sertleştirilmiş çeliğin işlenmesi için mikron tanecikleri farklı olan karbür pantoğraf ve blue kaplama kullanmaktadır.

Köşe Radüslü Karbür Frezelerin Özellikleri

-Tam kenarlı sismik tasarım, aletin kesme durumunu iyileştirir
-Köşe radüslü takımlar, aşındırıcı çeliği işlemek için iyidir ve kesici aletlerin aşınma direncini arttırır.

Küre Karbür Frezeler

Küre Karbür Frezeler Hakkında Açıklama

Yüksek hız ve verimlilik için güçlü kesme gücü. İşlemeden sonra ultra ince yüzey, BOOYOUNG parmak frezeleri yüksek sertlik, yüksek hassas kenar toleransı ve düşük sürtünme ile mükemmel çalışma yüzeyi kalitesi sağlar. Özellikler: Yüksek kaliteli 0.4μ ince tungsten çelik çubukların kullanımı, yüksek tokluk ve aşınma direnci, takım ömrünü uzatır. Geniş çekirdek çapı tasarımı, güçlü sertliğe ve iyi sismik dirence sahiptir.
Genel Olarak;İster çelik ister paslanmaz çelik işleme veya demir ve döküm işleme veya folyo dönüştürme olsun, kullanımından bağımsız olarak, parmak frezelerimiz olağanüstü kaliteli taşlanmış ultra ince karbürden yapılmıştır.

Küre Karbür Frezelerin Özellikleri

Çelik, paslanmaz çelik, dökme demir, alüminyum alaşımlı işleme gibi bir çok iş parçası için farklı kalitelerde ürün stoklarımızda mevcuttur.